Merz Spezial Dragees
KUP TERAZ
Cream Mousse Collagen
KUP TERAZ
Cream Mousse Hyaluron
KUP TERAZ

Fakty naukowe, które stoją za naszymi wynikami

Fakty naukowe, które stoją za naszymi efektami są zawsze weryfikowane w badaniach z grupą kontrolną. Daje to pewność, że nasze produkty zostały stworzone tak, aby móc cieszyć się ich jak najlepszymi rezultatami.

Nasze badania dla zdrowia


Zapewniamy najwyższe standardy

Seria (linia) została opracowana przez zespół ekspertów-naukowców. Każdy z produktów został dokładnie zbadany, z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć naukowych. Został również poddany ścisłej kontroli jakości, w trakcie której szczególną uwagę zwrócono na to, aby skład był dobrze tolerowany przez organizm. Składniki wszystkich produktów Merz Spezial zostały dobrane tak, aby dostarczyć organizmowi odpowiednich składników odżywczych, we właściwych proporcjach, celem wsparcia naturalnych procesów biologicznych.

Dowód naukowy

Badania naukowe zostały przeprowadzone w celu wykazania skuteczności produktów Merz Spezial
  • MTS
  • DVF

Merz Spezial – fakty naukowe


Seria produktów Merz Spezial została opracowana przez Dział Badań Dermatologicznych firmy Merz. Preparaty zostały przetestowane pod kątem tolerancji i poddane ścisłej kontroli jakości.

Nauka dla piękna


Stworzone, aby zapewnić to, co najlepsze

Produkty Merz Spezial zostały stworzone tak, aby móc cieszyć się ich jak najlepszymi rezultatami. Dowiedz się, dlaczego nasze produkty są tak skuteczne.

Chcemy aby nasza marka była godna zaufania.

System kierowania MTS


Produkty Merz Spezial oparte na zasadzie MTS poprawiają zdolność organizmu do pobierania korzystnych składników odżywczych. System mikro-kierowania sprawnie transportuje kluczowe składniki do poszczególnych układów organizmu:
  • aktywuje i rozszerza naczynia włosowate,
  • pobudza przepływ substancji odżywczych,
  • chroni i stabilizuje naczynia włosowate.
Wszystko to zapewnia sprawne dostarczanie składników czynnych, które pomagają organizmowi wydobyć z niego to, co najlepsze.

Dowiedz się więcej o MTS:

MTS

Formuła witalności DVF


Formuła witalności DVF (Dermal Vitality Formula) skutecznie winka w skórę, dostarczając składniki aktywne korzystnie wpływające na cztery różne obszary:
  • Efektywnie przenikają skórę, przenosząc aktywne składniki.
  • Natychmiastowo odżywiają skórę.
  • Wygładzają skórę pozostawiając uczucie jedwabistej lekkości.
  • W całości wchłaniają się w skórę i nie wymagają zmywania.
Dowiedz się więcej o DVF:

DVF

Więcej niż piękno


Merz Spezial to wyjątkowa linia produktów wspomagająca naturalne piękno. Stworzyliśmy kampanię reklamową, która to obrazuje. „Beauty Meets Science” to dowód, że piękno, zawarte w naszych produktach jest wynikiem badań oraz podstaw naukowych. Chcemy aby nasza marka była godna zaufania.
25 lat w Polsce
Podmiot odpowiedzialny:
Merz Pharmaceuticals GmbH,
Eckenheimer Landstrasse 100,
D-60318 Frankfurt, Niemcy
Informacje o produkcie:
Egora sp. z o.o.
ul. Kręta 3/16
Warszawa 00-759
tel: +48 22 252 89 55
email: biuro@egora.pl

Merz Spezial Dragees to suplement diety na piękne włosy, skórę i paznokcie.
Zawarte na stronie informacje mają charakter wyłącznie informacyjny, nie mają charakteru konsultacji medycznej i nie mogą zastąpić konsultacji lekarza do którego należy ostateczna decyzja o rodzaju i zakresie wdrożonego leczenia.
Administratorem danych osobowych jest Egora sp. z o.o.
Dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną na podany adres e-mail.
Przysługują Pani / Panu następujące prawa: prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
Pełna treść klauzuli znajduje się tutaj.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram