Merz Spezial Dragees
KUP TERAZ

Przebarwienia, nierównomierny koloryt,  uczucie suchej skóry, bardziej widoczne zmarszczki to najczęściej spotykane problemy skórne wynikające ze szkodliwego działania promieni słonecznych, słonej wody i wiatru. Aby pozbyć się tych niechcianych pamiątek wakacyjnych, warto wprowadzić kilka prostych zasad. 

1. Nawilżenie last minute

Jesień to ostatni dzwonek żeby zadbać o odpowiednie nawilżenie naszego organizmu. Ważne jest aby zrobić to jeszcze przed zimą, kiedy zacznie się okres grzewczy.  Nie zapomnij, że suche powietrze dodatkowo wysuszy i podrażni skórę. Bez względu na okres należy zadbać o nawilżenie skóry. Warto zacząć od przeczytania: Dlaczego nawilżenie skóry jest ważne?

Wybierając kosmetyki nawilżające zwróć uwagę, czy w składzie znajduje się kwas hialuronowy. Jest on naturalnym składnikiem skóry właściwej oraz tkanki łącznej odpowiadającym za nawilżenie, elastyczność oraz jędrność. Zawarty w kosmetykach kwas hialuronowy tworzy filtr ochronny, który ogranicza parowanie wody i chroni skórę przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych. Jest idealnym rozwiązaniem dla skóry wrażliwej.

2. Zawsze w idealnej formie

Czy wiesz, że witamina C uważana jest za jedną z lepszych substancji anti-aging?

Znany od wielu lat kwas askorbinowy słynie z wszechstronnego działania odmładzającego i upiększającego. Stymuluje syntezę ceramidów w skórze dbając o jej dobre nawilżenie. Działa przeciwzapalnie przyspieszając gojenie ran. Skutecznie niweluje widoczność rozszerzonych naczynek krwionośnych.

Kremy zawierające witaminę C to absolutny must have pielęgnacji. Jeden składnik, a może zdziałać cuda.

3. Nie zwalczaj, a zapobiegaj

Która z nas nie marzy o idealnej, nieskazitelnej cerze pozbawionej zmarszczek? Eliksiru                                                    wiecznej młodości niestety jeszcze nie wynaleziono, ale bez obaw, mamy kolagen.
Kolagen, często nazywany białkiem młodości odpowiada za bezustanne odnawianie się komórek. To właśnie ten składnik w dużej mierze wpływa na gęstość, elastyczność oraz jędrność naszego ciała.

Niestety, z wiekiem organizm traci zdolność do samoistnego wytwarzania włókien kolagenowych, co w efekcie skutkuje starzeniem się skóry. Pierwsze zmarszczki, obwisłość oraz wiotkość skóry są rezultatem tego niechcianego procesu.

Na szczęście systematyczne stosowanie kremów zawierających w składzie kolagen korzystnie wpływa na odbudowywanie zniszczonych komórek.

Jakich możemy spodziewać się rezultatów? Spłycenie zmarszczek, poprawa kolorytu cery, złagodzenie blizn potrądzikowych, przywrócenie jędrności czy odpowiedniego nawilżenia skóry to jedne z wielu możliwości, jakie daje regularne stosowanie kremów z kolagenem.

4. Piękno pochodzi z wnętrza

Pamiętaj, że najlepsze efekty osiągniesz działając dwutorowo: stosując kremy, ale również dostarczając organizmowi substancje potrzebne do utrzymania zdrowego wyglądu skóry. Warto sięgnąć po odpowiedni suplement diety zawierający niezbędne witaminy oraz minerały wspierające naturalne procesy biologiczne. Z pomocą przychodzi marka MERZ SPEZIAL ze swoimi aptecznymi produktami: dobrze znanym na polskim rynku MERZ SPEZIAL DRAGEES suplementem diety na piękne włosy, skórę oraz paznokcie, a także dwiema nowościami, kremowymi musami w piance!

25 lat w Polsce
Informacje o produkcie:
Egora sp. z o.o.
ul. Kręta 3/16
Warszawa 00-759
tel: +48 22 252 89 55
email: biuro@egora.pl

Merz Spezial Dragees to suplement diety na piękne włosy, skórę i paznokcie.
Zawarte na stronie informacje mają charakter wyłącznie informacyjny, nie mają charakteru konsultacji medycznej i nie mogą zastąpić konsultacji lekarza do którego należy ostateczna decyzja o rodzaju i zakresie wdrożonego leczenia.
Administratorem danych osobowych jest Egora sp. z o.o.
Dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną na podany adres e-mail.
Przysługują Pani / Panu następujące prawa: prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
Pełna treść klauzuli znajduje się tutaj.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram